„WYSTĄPIENIA PUBLICZNE DLA PRAWNIKÓW” – zajęcia fakultatywne dla aplikantów ORA w Warszawie

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Aplikantów, Dział Szkolenia Aplikantów Adwokackich ORA w Warszawie zaprasza Państwa na zajęcia fakultatywne w dniu 9 marca 2024 r. (sobota) w formie stacjonarnej dotyczące tematyki wystąpień publicznych.

W ramach zajęć będziecie Państwo mieli możliwość poszerzenia swoich umiejętności związanych z retoryką oraz public speaking, które prowadzone będą przez trenera wystąpień publicznych oraz legal soft skills i jednocześnie aplikanta naszej Izby – Pana Tomasza Rackiego.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie w Al. Ujazdowskich 49 i trwać będą od godz. 10.oo do 17.oo (przewidywana przerwa na obiad).

Ze względów na ograniczona liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń! „Kto pierwszy – ten lepszy!”

Link do rejestracji zostanie przesłany do aplikantek i aplikantów oddzielnym mailem.

Czas na rejestrację macie Państwo do poniedziałku 4 marca 2024 r. do godz. 23:59.

Serdecznie zachęcamy do udziału!