Rekrutujemy prawnika na stanowisko Junior Lawyer!

Dlaczego Kancelaria Adwokacka Prawa IT Wachowski?

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dla firm i start-upów z branży TMT. Pracujemy blisko technologii. Agile, Scrum, RODO, prawa autorskie, licencje, naruszenia wizerunku, IP BOX, umowy inwestycyjne, chmura obliczeniowa – nie są nam obce.

Jakich cech kandydata oczekujemy?

• ukończyłeś 1 rok aplikacji adwokackiej lub radcowskiej i posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej przy obsłudze prawnej firm,
  • interesujesz się nowymi technologiami, prawem własności intelektualnej, ochroną danych osobowych, cybersec, prawnymi aspektami oprogramowania i e-commerce;
  • Twoje cechy to odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa i nastawienie na rozwój; umiejętność koncentracji nie jest dla Ciebie problemem;
  • posługujesz się językiem angielskim na dobrym poziomie.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

• Pomoc w rozwoju naszej praktyki IP i prawa nowych technologii. Praca merytoryczna w projektach i przy stałej obsłudze klientów, w tym software house. Od codziennej obsługi prawnej firm z sektora nowych technologii, poprzez kwestie praw autorskich, tworzenia umów na budowę aplikacji i regulaminów dotyczących świadczenia usług drogą elektroniczną, wdrożeń RODO, ochronę prywatności, pracę z integratorami usług e-commerce, po inwestycje w nowe technologie, spory i ulgi podatkowe w IT. Dodatkowo będziesz odpowiedzialna lub odpowiedzialny za research, pomoc w projektowaniu i marketingu nowych usług, publikacje i szkolenia klientów. Czeka Cię praca w niedużym zespole, w ciekawych projektach, w polskich i międzynarodowych organizacjach.

Co możemy Ci zaproponować?

• Udział w szkoleniach zewnętrznych (do indywidualnego wykorzystania w zależności od potrzeb),
  • Dofinansowanie angielskiego (online, na miejscu lub hybrydowo)
  • Platforma szkoleniowa Eduweb (kursy online – rozwijaj wiedzę zawodową, umiejętności miękkie i hobby z mentorami)
  • Biblioteczka KAW (książki, czasopisma i audiobooki potrzebne do pracy i rozwoju – wybierz lub zamów)
  • Akademia KAW (korzystaj do woli z eksperckich video szkoleń i warsztatów prawa IT)
  • Repozytorium Kart Produktów (korzystaj i twórz szablony oraz koncepcje do wykorzystania w innych projektach)
  • Systemy informacji prawnej (korzystaj ze wszystkich dostępnych na runku)
  • Patronat i Program mentoringowy (zdobywaj wiedzę i umiejętności od doświadczonych osób, możesz liczyć na szacunek i uznanie osiągnięć)
  • Nasze Aplikacje (Korzystaj z pełnych możliwości środowiska MS365 i aplikacji takich jak Jira, Trello lub Slack)
  • Praca zdalna (wybierz czas, w którym chcesz pracować poza biurem)
  • Rozwój marki osobistej (pracuj bezpośrednio z klientem, prowadź szkolenia i meetupy, publikuj w naszych kanałach – będziemy Cię wspierać)
  • Czytelna ścieżka awansu (dostępna dla Ciebie wyłącznie w zależności od Twoich osiągnięć i aspiracji)
  • Integracja (przyjazne posiłki, spotkania, wydarzenia sportowe i wyjazdy integracyjne budujące swobodną atmosferę zaufania i współpracy)
  • Współpraca z Partnerami (zaangażuj się we współpracę z naszymi partnerami branżowymi, liderami rynku IT: SoDA PL)

Jak przebiega nasz proces rekrutacji?

1. Analiza Twojego CV i listu motywacyjnego – czekamy na aplikacje do 19.09.2021 r.
  2. Kazus do rozwiązania (po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji) – termin wyznaczamy indywidualnie (średnio na rozwiązanie dajemy 4-5 dni)
  3. Spotkanie z osobami decyzyjnymi – do dnia 30.09.2021 r.
  4. Zatrudnienie – gdy będziesz dostępny.

Chcemy porozmawiać o: Twoim doświadczeniu, zrealizowanych projektach, ale również o zainteresowaniach, pracy dyplomowej, zdobytej wiedzy, pomysłach i publikacjach.

Złóż CV i list motywacyjny na kariera@wachowskilaw.com

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Kancelaria Adwokacka Wachowski z siedzibą w Warszawie przy ul. Przy Agorze 26/206. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji o przetwarzaniu tych danych, w tym o przysługujących prawach, możliwości wycofania ewentualnej zgody w dowolnym czasie oraz braku wpływu wycofania takiej zgody na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem jest dostępne na stronie internetowej Kancelarii Wachowski https://wachowskilaw.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Post wygasa: 21.10.2021