ORA Warszawa

Kancelaria Zagajewski & Skowron – współpraca z adwokatem/radcą prawnym oraz aplikantem adwokackim/radcowskim

Kancelaria Zagajewski & Skowron, specjalizująca się w obsłudze obrotu gospodarczego i prawie procesowym cywilnym, podejmie stałą współpracę.

Wymagania:

  1. co najmniej roczne (dla aplikanta) lub co najmniej trzyletnie (dla adwokata/radcy prawnego) doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, przy obsłudze podmiotów gospodarczych;
  2. praktyka w samodzielnym formułowaniu umów i pism procesowych;
  3. praktyczna znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem prawa cywilnego, procedury cywilnej oraz prawa handlowego;
  4. bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  5. dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie;
  6. atutem będzie doświadczenie w zakresie umów najmu nieruchomości komercyjnych.

Zakres obowiązków:

  1. opracowywanie i negocjowanie umów cywilnoprawnych;
  2. bieżące doradztwo przy obsłudze obrotu gospodarczego;
  3. sporządzanie pism procesowych i zastępstwo procesowe;
  4. sporządzanie opinii prawnych;
  5. kontakty z klientami Kancelarii.

Oferujemy:

  1. szerokie możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  2. udział w ciekawych projektach oraz możliwość zdobycia doświadczenia procesowego;
  3. wyzwania intelektualne i pracę w profesjonalnym, młodym zespole;
  4. pracę w centrum Warszawy, przy metrze Nowy Świat-Uniwersytet.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Kancelarią prosimy o przesłanie aplikacji zatytułowanej „APLIKANT”, „ADWOKAT” lub „RADCA PRAWNY”, zawierającej CV ze zdjęciem, Państwa oczekiwania finansowe, możliwy termin rozpoczęcia współpracy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na adres mailowy: kancelaria@zagajewski-skowron.pl . Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.