ORA Warszawa

Kancelaria Wyrzykowscy w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: Asystenta bądź Specjalisty Departamentu Ochrony Danych Osobowych

Oferta dla adwokatów i aplikantów adwokackich

Kancelaria Wyrzykowscy składa się z zespołu adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych. W gamę naszych usług wchodzi: doradztwo prawne, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe, obsługa księgowo rachunkowe.

Specjalizujemy się w inwentaryzacji zasobów i procesów przetwarzania, przeprowadzaniem audytów oraz przygotowaniem dokumentacji w świetle zgodności z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych – RODO.

Kancelaria Wyrzykowscy poszukuje osoby na stanowiska: Asystent ds. ochrony danych osobowych / Specjalista ds. ochrony danych osobowych.

Prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z wymaganiami.

Jakie będą Twoje obowiązki?

– Asystent ds. ochrony danych osobowych:

wykonywanie prac administracyjnych, asystowanie przy inwentaryzacji zasobów i procesów przetwarzania danych osobowych; audytach dokumentacji w świetle zgodności z RODO; przygotowaniu dokumentacji dla celów potwierdzenia spełniania wymogów RODO; bieżące wsparcie w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych; sporządzanie opinii prawnych w zakresie ochrony danych osobowych; bieżące śledzenie zmian w przepisach; kontakt z klientem.

– Specjalista ds. ochrony danych osobowych:

przeprowadzanie inwentaryzacji zasobów i procesów przetwarzania danych osobowych; audytów dokumentacji w świetle zgodności z RODO; przygotowanie dokumentacji dla celów potwierdzenia spełniania wymogów RODO; bieżące wsparcie w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych; sporządzanie opinii prawnych w zakresie ochrony danych osobowych; bieżące śledzenie zmian w przepisach; kontakt z klientem.

Czego oczekujemy od Ciebie?

doświadczenia w znajomości przepisów o ochronie danych osobowych, znajomości unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO); wykształcenia wyższego; dodatkowy atut: znajomość stosowania przepisów o ochronie danych osobowych w jednostkach samorządu terytorialnego; dobrej znajomości pakietu MS Office; prawa jazdy kat. B; umiejętność pracy w zespole; zaangażowania i samodyscypliny;

zdolności analitycznego, logicznego myślenia.

Co oferujemy?

pracę w przyjaznej atmosferze i w młodym zespołem;

udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą kierowniczą: współpraca z adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi.

Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem i wymaganiami finansowymi na adres e-mail: rekrutacja@kdpwkancelaria.pl

W tytule maila prosimy wskazać na jakie stanowisko została przesłana aplikacja: Asystent czy Specjalista.

Wymagana Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym przeze mnie CV.

Jeśli zgoda dotyczyć ma przyszłych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach przez okres najbliższych 12 miesięcy.