KANCELARIA URBANEK I WSPÓLNICY SP.K. PODEJMIE WSPÓŁPRACĘ Z ADWOKATEM LUB APLIKANTEM ADWOKACKIM

 

Jesteśmy Kancelarią (www.urbanek-law.pl) świadczącą usługi na rzecz klientów z różnych sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo prawne w bardzo wielu dziedzinach i specjalizacjach prawa. Z usług Kancelarii korzystają przedsiębiorcy działający w wielu branżach, w tym m.in. branży motoryzacyjnej, przemysłu lekkiego, branży bankowej, spożywczej, perfumeryjnej, mediów.

Poszukujemy adwokatów/radców prawnych lub aplikantów adwokackich/aplikantów radcowskich z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego. Mile widziane będą osoby, które posiadają szerokie doświadczenie nie zawężające się do jednej dziedziny prawa.

Z naszej strony oferujemy:

  •  stabilną współpracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole profesjonalistów,
  • dużą samodzielność,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy.

Czego wymagamy od kandydata:

  • umiejętność samoorganizacji i samodzielnej pracy,
  • znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację pisemną i ustną z klientem,
  • skrupulatności, zaangażowania i inicjatywy w zgłębianiu zagadnień prawnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@urbanek-law.pl

Kancelaria zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Urbanek i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie (00-680) przy ul. Żurawiej 45, tel. (22) 440 12 60. Nasze pozostałe dane kontaktowe to e-mail: office@urbanek-law.pl. Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody.

 

Post wygasa: 24.10.2021