Kancelaria Sabaj Law poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Adwokata

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

– uprawnień i statusu adwokata;

– praktycznej znajomość prawa cywilnego i gospodarczego, doświadczenie w prowadzeniu spraw gospodarczych;

– mile widziane doświadczenie w sprawach egzekucyjnych lub kredytach frankowych;

– doświadczenia w postępowaniu przed sądami;

– bardzo dobrej organizacji pracy;

– umiejętności pracy w zespole oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;

– wysokiej kultury osobistej;

– prowadzenia działalności gospodarczej/gotowości do jej założenia;

– bardzo dobrej znajomość języka angielskiego, w tym znajomości terminologii prawniczej;

Zakres obowiązków:

– doradztwo w kwestiach prawnych;

– sporządzanie pozwów, opinii prawnych oraz pism procesowych;

– doradztwo oraz reprezentacja w postępowaniach administracyjnych, sądowych i arbitrażowych;

– obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorstw;

Oferujemy:

– wynagrodzenie stałe uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego, stopnia zaangażowania w powierzone sprawy;

– możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej kancelarii prawnej w profesjonalnym środowisku pracy;

– stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu;

Poszukujemy osób nastawionych na długotrwałą współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@sabajlaw.com. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Post wygasa: 09.07.2021