Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni poszukuje adwokata do działu rynków kapitałowych, prawa spółek oraz transakcji M&A oraz mediacji

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień adwokata;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie w kancelarii prawnej z zakresu spraw: prawa rynków kapitałowych, prawa spółek handlowych, transakcji M&A oraz sporów w zakresie kredytów walutowych;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność, staranność i dokładność;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna spółek, w tym wsparcie przy wykonywaniu obowiązków informacyjnych;
  • udział w transakcjach M&A, w tym przeprowadzanie badania due diligence;
  • sporządzanie opinii prawnych, opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych;
  • współpraca przy przygotowywaniu dokumentacji związanej z emisją papierów wartościowych oraz dopuszczeniem papierów wartościowych do obrotu na rynku regulowanym lub wprowadzeniem papierów wartościowych do obrotu w alternatywnym systemie obrotu NewConnect;
  • udział w mediacjach w sporach pomiędzy bankiem a klientem w sprawach kredytów walutowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy w pełnym lub ograniczonym wymiarze godzin, możliwa praca zdalna;
  • ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV na adres: office@wierzbowski.com. Z dopiskiem „rynek kapitałowy”.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Post wygasa: 19.12.2021