Kancelaria Prawna WP LAW Woźniccy & Partners poszukuje adwokata/adwokatki do podjęcia stałej współpracy

Dlaczego warto rozpocząć z nami swoją zawodową karierę prawniczą?

Nie wymagamy kilkuletniego doświadczenia, z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe. Będziemy wspierać Cię merytorycznie. Zaproponujemy wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.

Czego oczekujemy?

Znajomości prawa zgodnie z uzyskanym tytułem zawodowym magistra prawa oraz tytułem zawodowym adwokata/radcy prawnego.

Dyspozycyjności min. 4 dni w tygodniu. Cenimy wysoką kultura osobistą, sumienność oraz staranność.

Część z naszych klientów pochodzi z zagranicy lub ma powiązania biznesowe za granicą, dlatego potrzebna będzie znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym. Zdarzają nam się klienci z różnych krajów, dlatego znajomość innych języków oprócz angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Czy się będziesz u nas zajmował/a?

Do Twoich obowiązków należało będzie sporządzanie pism procesowych, przygotowywanie projektów umów, zastępstwo procesowe, a także aktywne merytoryczne wsparcie prawników Kancelarii.

Zapraszamy osoby, dla których ważny jest solidny warsztat prawniczy i przyjazna atmosfera pracy.

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować na adres: rekrutacja@wplaw.pl, wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, które wykraczają poza dane konieczne dla prowadzenia rekrutacji przez WP LAW Kancelarię Prawną Woźniccy & Partners sp. j., w celu ich przetwarzania w procesie rekrutacji, w celu prowadzenia rekrutacji i na czas jej trwania rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że mogę wycofać swoją zgodę w każdym czasie oraz że wycofanie mojej zgody nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych przed wycofaniem zgody.”

Post wygasa: 30.06.2022