Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na esej pt.: "Rola adwokatów w życiu społecznym"

Kancelaria Kulesza & Adamiak sp.j. zatrudni Adwokata lub Radcę Prawnego

Opis stanowiska:

Bieżąca obsługa klientów Kancelarii w zakresie prawa kontraktowego, sporządzanie umów i opinii prawnych, w tym obsługa dewelopera, transakcji nieruchomościowych, reprezentacja klientów przed sądami.

Wymagania:

• co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako in-house;
  • znajomość prawa cywilnego, w tym prawa kontraktowego oraz umiejętność tworzenia i opiniowania umów; doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości, w szczególności deweloperskiego;
  • mile widziane doświadczenie procesowe;
  • mile widziana dobra znajomość prawniczego angielskiego w mowie i piśmie;
  • odpowiedzialność, staranność, dokładność, zaangażowanie;

• stabilną współpracę w pełnym wymiarze;
  • udział w ciekawych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • kartę Multisport;
  • dogodny dojazd (biuro w bezpośredniej lokalizacji Metro Służew/Wilanowska).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja@kancelaria.prawna.co do dnia 11 lutego 2019 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kulesza&Adamiak sp. j. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Kulesza&Adamiak sp. j. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Skrzetuskiego 26, 02-726 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000394097, posiadająca REGON:144397514, NIP: 521-36-14-823. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@kancelaria.prawna.co