Kancelaria KONDRAT I PARTNERZY poszukuje adwokata

Kancelaria KONDRAT I PARTNERZY jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się Kancelarii w dziedzinie prawa własności przemysłowej, life science i prawa gospodarczego.

Jesteśmy rozpoznawalnym zespołem wysokiej klasy specjalistów, w tym rzeczników patentowych, radców prawnych, adwokatów.

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria KONDRAT i Partnerzy poszukuje pracownika

• pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (home office)

Nasze wymagania:

• uprawnienia adwokata
  • doświadczenie zawodowe w obszarze prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • wysoka kultura osobista, sumienność oraz staranność
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kondrat.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Post wygasa: 13.08.2022