Kancelaria DRZEWIECKI, TOMASZEK & WSPÓLNICY do biura w Warszawie poszukuje ADWOKATA

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in. doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii, w tym sprawach z zakresu prawa autorskiego, znaków towarowych, prawa cywilnego, prawa handlowego oraz prawa spółek.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • rocznego – dwuletniego doświadczenie pracy w kancelarii prawnej jako adwokat
  • wysokich umiejętności organizacyjnych oraz zdolności analitycznych
  • umiejętności pracy pod presją czasu i przy złożonych projektach
  • samodzielności oraz poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy zlecenie lub B2B (w tym karta multisport, opieka medyczna)
  • pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej Kancelarii Prawnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@dt.com.pl

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę*:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k. („DTW”) z siedzibą przy ul. Belwederskiej 23, 00-761 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest DTW a dane te przetwarzane będą przez DTW dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, przeniesienia, usunięcia, złożenia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.”

Aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści będą przez DTW usuwane.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w przyszłym procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k. („DTW”) z siedzibą przy ul. Belwederskiej 23, 00-761 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w DTW, w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone.”

* Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. Zgody mogą być w każdym momencie cofnięte, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed ich cofnięciem. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@dt.com.pl

Post wygasa: 17.07.2022