ORA Warszawa

Kancelaria Brillaw Mikulskim & Partnerzy nawiąże współpracę z Radcą Prawnym/Adwokatem

Kim jesteśmy?:

Kancelarią z ponad 21 letnim stażem z siedzibą w Warszawie, ale przede wszystkim zespołem kilkunastu lubiących się i wspierających osób, które razem rozwijają się, uzupełniają się wzajemnie i uczą się od  siebie zarówno zawodu jak i niezbędnych umiejętności miękkich. Tak jak i siebie wzajemnie, tak i klientów traktujemy indywidualnie i z troską o ich potrzeby. Rozwiązywanie prawnych zagadek to nasza misja i z przyjemnością uczynimy Cię jej częścią.

Co oferujemy:

– możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji zgodnie z preferencjami,

– szkolenia (dofinansowania szkoleń),

– udział w kreowaniu wizerunku kancelarii (możliwość wdrożenia własnych pomysłów),

– możliwość budowania marki własnej pod skrzydłami kancelarii  (działalność na social media),

– atrakcyjny system wynagradzania, powiązany z Twoim zaangażowaniem,

– opcja pracy zdalnej w wybrane dni,

– możliwość bycia członkiem zespołu wspaniałych, unikalnych i otwartych Ludzi,

– pracę w atmosferze wsparcia i partnerskiej współpracy,

– możliwość samodzielnego wyboru …. tu ustalimy wspólnie, co to będzie.

Jakie mamy oczekiwania:

– status Radcy Prawnego/Adwokata

– minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie: C1, w tym Legal English

– bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji,

– otwartość, elastyczność w działaniu i komunikatywność,

– bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i prawa gospodarczego

Opis stanowiska:

– bezpośrednia praca z Klientami Kancelarii, uczestniczenie w negocjacjach, przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej, umów i innych dokumentów na potrzeby Klientów kancelarii, a także bieżące wsparcie prawników kancelarii

– bieżące wsparcie zespołu kancelarii w codziennych działaniach

– zbieranie i redagowanie bieżących działań oraz informacji od członków zespołu

– udział w wybranych projektach i możliwość wdrożenia własnych pomysłów

– wsparcie w tworzeniu strategii marketingowej kancelarii

– budowanie wizerunku Kancelarii w social media (w tym przygotowywanie

publikacji prasowych)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji obejmującej CV na następujący adres e-mail: a.mazur@brillaw.pl dopiskiem: “rekrutacja Aplikant”. Przesyłane przez Panią/Pana w odpowiedzi na ogłoszenie dokumenty (CV, list motywacyjny) powinny zawierać następujące oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy Spółka Partnerska  na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.”

Informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych w polityce prywatności: https://www.brillaw.pl/polityka-prywatnosci/

Post wygasa: 01.08.2021