Kancelaria Adwokacka Prawa IT Wachowski rekrutuje prawnika na stanowisko Associate

Dlaczego Kancelaria Adwokacka Prawa IT Wachowski?

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dla softwarehousów i start-upów z branży TMT. Pracujemy blisko technologii, a kluczowe są dla nas prawo umów, prawo autorskie, prawo handlowe, prawo ochrony prywatności i usług świadczonych elektronicznie, prawo pracy i ulgi podatkowe dla branży IT.

Jakich cech kandydata oczekujemy

• jesteś radcą prawnym lub adwokatem, interesujesz się nowymi technologiami, prawem własności intelektualnej, ochroną danych osobowych, prawnymi aspektami oprogramowania i e-commerce;
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla firm,
  • mile widziane doświadczenie przy pracy z prawem autorskim, usługami świadczonymi drogą elektroniczną i choć trochę z RODO;
  • Twoje cechy to odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa i nastawienie na rozwój; umiejętność koncentracji nie jest dla Ciebie problemem;
  • posługujesz się językiem angielskim biegle w mowie i piśmie.

*Jeśli nie spełniasz, któregoś z ww. kryteriów, ale uważasz, że nasza Kancelaria to idealne miejsce właśnie dla Ciebie, przekonaj nas o tym!

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

Pomoc w rozwoju naszej praktyki IP i prawa nowych technologii. Praca merytoryczna w projektach i przy stałej obsłudze klientów, w tym softwarehousów. Od praw autorskich, naruszeń wizerunku, tworzenia umów i regulaminów dotyczących świadczenia usług drogą elektroniczną, poprzez zatrudnienie, ochronę prywatności, pracę z integratorami usług e-commerce, po zmiany w spółkach, inwestycje w nowe technologie i ulgi podatkowe w IT. Dodatkowo będziesz odpowiedzialna lub odpowiedzialny za research, pomoc w projektowaniu i marketingu nowych usług, publikacje i szkolenia Klientów. Czeka Cię praca w niedużym zespole, w ciekawych projektach, w polskich i międzynarodowych organizacjach.

Co możemy Ci zaproponować?

• Budżet szkoleniowy (do indywidualnego wykorzystania w zależności od potrzeb),
  • Dofinansowanie angielskiego (online, na miejscu lub hybrydowo)
  • Biblioteczka KAW (książki, czasopisma i audiobooki potrzebne do pracy i rozwoju – wybierz lub zamów)
  • Akademia KAW (korzystaj do woli z eksperckich video szkoleń, warsztatów i materiałów edukacyjnych dotyczących prawa IT)
  • Repozytorium Kart Produktów (korzystaj i twórz szablony oraz koncepcje do wykorzystania w innych projektach)
  • Systemy informacji prawnej (korzystaj ze wszystkich dostępnych na rynku)
  • Program mentoringowy (zdobywaj wiedzę i umiejętności od doświadczonych osób, możesz liczyć na szacunek i uznanie osiągnięć)
  • Nasze Aplikacje (Korzystaj z pełnych możliwości chmurowego środowiska MS365
  • Praca zdalna (wybierz czas, w którym chcesz zaczynać pracę i pracować poza biurem)
  • Rozwój marki osobistej (pracuj bezpośrednio z klientem, prowadź szkolenia i meetupy, publikuj w naszych kanałach – będziemy Cię wspierać!)
  • Czytelna ścieżka awansu (dostępna dla Ciebie wyłącznie w zależności od Twoich osiągnięć i aspiracji)
  • Integracja (przyjazne posiłki, spotkania, wydarzenia sportowe i wyjazdy integracyjne budujące swobodną atmosferę zaufania i współpracy)

Jak przebiega nasz proces rekrutacji?

1. Analiza Twojego CV i listu motywacyjnego – czekamy na aplikacje do 21.08.2022 r.
  2. Krótka ankieta dotycząca Twoich oczekiwań – do dnia 23.08.2022 r,
  3. Kazus do rozwiązania – do dnia 29.08.2022 r.,
  4. Spotkanie z osobami decyzyjnymi – najpóźniej do dnia 09.09.2022 r., ale im szybciej złożysz CV, tym szybciej możesz się z nami spotkać,
  5. Zatrudnienie – w zależności od dostępności kandydata i wspólnych ustaleń.

Chcemy porozmawiać o: Twoim doświadczeniu, zrealizowanych projektach, ale również o zainteresowaniach, zdobytej wiedzy, pomysłach i publikacjach.

Złóż CV i list motywacyjny na kariera@wachowskilaw.com

Co mówią o pracy u nas nasi pracownicy?

Polecam pracę w KAW z uwagi na dobrą atmosferę w zespole, ciekawe i różnorodne projekty, a także dużą samodzielność w działaniu. Poza tym fajnie jest pracować z klientami z branży IT i podpatrywać jak to co kiedyś było mglistym marzeniem teraz staje się rzeczywistością dzięki nowym technologiom. Nie bez znaczenia jest również to, że w KAW pracujemy projektowo, dbamy o optymalizację naszej pracy i biznesowe podejście do problemów klientów, a także używamy nowoczesnych narzędzi pracy. Jednym słowem polecam wszystkim, którzy mają otwarte głowy, lubią innowacje i chcą pracować w nowoczesnej kancelarii.  Mariola

Dlaczego cenię prace w KAW? Głównie z powodu dużej samodzielności i autonomii w działaniu, możliwości sprawdzenie się na różnych polach, ale jednocześnie na fakt, że zawsze można liczyć na wsparcie zespołu. To właśnie dzięki niemu uważam, że codzienna praca jest przyjemniejsza i łatwiejsza. Joanna

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Kancelaria Adwokacka Wachowski z siedzibą w Warszawie przy ul. Przy Agorze 26/206. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji o przetwarzaniu tych danych, w tym o przysługujących prawach, możliwości wycofania ewentualnej zgody w dowolnym czasie oraz braku wpływu wycofania takiej zgody na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem jest dostępne na stronie internetowej Kancelarii Wachowski https://wachowskilaw.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Post wygasa: 16.09.2022