Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na esej pt.: "Rola adwokatów w życiu społecznym"

Kancelaria adw. Izabeli Łebko-Mazur w ramach współpracy poszukuje ADWOKATA

Zakres obowiązków adwokata:

  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz przygotowywanie i analiza dokumentacji prawnej w zakresie spraw cywilnych – rodzinnych, karnych;
  • prowadzenie spraw sądowych, w tym zastępstwo procesowe.

Oczekiwania:

  • zdolność do samodzielnej pracy, kreatywność; zaangażowanie,
  • dokładność, systematyczność, terminowość,
  • zdolności do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • współpracę w ramach bardzo dobrej kultury pracy,
  • dalszy rozwój zawodowy w ramach: (prawo rodzinne, karne),
  • niezbędne narzędzia pracy,

Miejsce pracy -Piaseczno

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: ilm@mazuriwspolnicy.pl, w tytule podając rekrutacja adwokat

Przesłane przez Pana/Panią dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)”