Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie, poszukuje w celu nawiązania stałej współpracy: adwokata z minimum 3-letnim doświadczeniem w zakresie sporów sądowych lub postępowań administracyjnych

Zakres obowiązków:

– bieżąca obsługa prawna Klientów (osób fizycznych i jednostek organizacyjnych) w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego (m.in. prawo budowlane, prawo nieruchomości, prawo ochrony środowiska, prawo żywnościowe, prawo telekomunikacyjne);

– przygotowywanie pism procesowych oraz obsługa sporów sądowych i postępowań administracyjnych;

– udział w przygotowaniu opinii, ekspertyz prawnych oraz projektów aktów normatywnych;

– przygotowywanie oraz negocjowanie projektów umów, dokumentów korporacyjnych etc.;

– samodzielny i bezpośredni kontakt z Klientami Kancelarii.

Wymagania:

– status adwokata/radcy prawnego;

– doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny, minimum 3-letnie doświadczenie w postępowaniach sądowych lub administracyjnych;

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

– samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania;

– staranność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;

– dobra organizacja pracy;

– umiejętność pracy w zespole;

– umiejętność posługiwania się programami MS Office i programami Lex lub Legalis;

– komunikatywność.

Oferujemy:

– wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– interesującą i odpowiedzialną pracę,

– dobrą atmosferę.

CV wraz z listem motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@jklaw.pl z tytułem: „rekrutacja” do dnia 30 listopada 2021 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO)”.

Uprzejmie informujemy, że w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Post wygasa: 31.12.2021