Wydarzenia ORA
07.10.2021 / Oferty zatrudnienia

RESIST Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych poszukuje Aplikanta I-roku do działu procesu, restrukturyzacji i upadłości

Od kandydatów oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej;
  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej (mile widziane)
  • umiejętności swobodnego redagowania tekstów prawnych;
  • umiejętności analitycznego myślenia, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • I rok aplikacji adwokackiej.

Opis stanowiska:

• kontrola terminowości czynności w poszczególnych sprawach prowadzonych przez kancelarię;
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych;
  • przygotowywanie projektów pism procesowych;
  • kontakt z sądami, urzędami i komornikami;
  • wykonywanie innych zadań w związku ze sprawami prowadzonymi przez kancelarię.

• odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i motywacji.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV (wraz z odpowiednim oświadczeniem dotyczącym wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji) oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@resist.pl do dnia 31 października 2021 roku. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Stanowisko – Aplikant.

Post wygasa: 07.11.2021