Turniej Wiedzy Aplikanta

Prawnik – najmy komercyjne i obsługa projektów nieruchomościowych

Poszukujemy prawnika z 1 – 2 letnim doświadczeniem w obszarze najmu komercyjnego i obsługi projektów nieruchomościowych.

MIEJSCE PRACY: Warszawa (Mokotów)

WYMAGANIA:

  • 1 – 2 lata doświadczenia w obsłudze najmu komercyjnego (retail / biura / magazyny)
  • mile widziane doświadczenie pracy w roli prawnika in-house w branży nieruchomości komercyjnych
  • język angielski – poziom umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie (konieczność utrzymywania kontaktów z klientami obcojęzycznymi oraz codzienna praca na dokumentach w języku angielskim)
  • status aplikanta nie jest wymagany, ale będzie atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • zdolność analitycznego myślenia oraz formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy, w mowie i piśmie
  • sumienność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • dokładność, samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • umiejętność dostosowania się do pracy zespołowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielna praca w obszarze najmu komercyjnego, w tym w szczególności sporządzanie umów najmu, aneksów do nich, udział w negocjacjach
  • bezpośredni kontakt z klientami i ich firmami doradczymi
  • wsparcie bardziej doświadczonych prawników w codziennej pracy
  • interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków
  • czynności organizacyjne

OFERUJEMY:

  • pracę w zespole doświadczonych prawników, chętnych do podzielenia się wiedzą i wyszkolenia nowego pracownika
  • pracę przy realizacji projektów dla znaczących lokalnych i międzynarodowych klientów
  • możliwość udziału w innych projektach realizowanych przez kancelarię
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym, zgranym zespole

Osoby zainteresowanie udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres kariera@argon.legal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ARGON LEGAL Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp. k. kandydat zgadza się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów jest ARGON LEGAL Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp. k. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby i przez czas trwania rekrutacji na przedmiotowe stanowisko.

Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie kandydata, przed zawarciem potencjalnej umowy. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak może uniemożliwić skontaktowanie się z kandydatem lub rozpoznanie jego kandydatury. Kandydat może w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie są przekazywane poza obszar EOG, nie są udostępniane innym podmiotom, ani nie podlegają automatycznemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Kandydaci mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Kandydat może również wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych osobowych lub żądać ich przeniesienia. Swoje uprawnienia kandydaci mogą realizować kontaktując się z ARGON LEGAL Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp. k. pod adresem: office@argon.legal. Kandydatom przysługuje także prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, w przypadku gdy ich dane przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

Post wygasa: 19.12.2022