Zasady i wartości
12.07.2022 / Oferty zatrudnienia

Poszukujemy kandydatów do warszawskiego biura Clifford Chance na stanowisko Prawnik do Departamentu Litigation & Dispute Resolution

Kogo szukamy?

Naszą ofertę kierujemy do zdolnych absolwentów wydziału prawa oraz osób na 1 lub 2 roku aplikacji.

Szukamy osób, które oprócz starannego wykształcenia prawniczego cechują się analitycznym umysłem, są nastawione na rezultaty i pracę w zespole, ambitne, odpowiedzialne i kreatywnie podchodzące do problemów, a także cechują się wysoką kulturą osobistą.

Czego oczekujemy?

– biegła znajomość języka angielskiego,

– doświadczenie w pracy w kancelarii w departamencie procesowym,

– bardzo dobra znajomości prawa cywilnego oraz kodeksu postępowania cywilnego,

– samodzielność i rzetelność,

– odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

– umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

pracę nad międzynarodowymi, ciekawymi projektami,

– pracę w jednym z najlepszych zespołów procesowych,

– możliwość współpracy i szkolenia w ramach europejskiej sieci Clifford Chance.

Jak aplikować?

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz
z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji oraz list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja@cliffordchance.com z dopiskiem: Rekrutacja – L&DR.

Post wygasa: 26.08.2022