Doskonalenie zawodowe

Czekamy na:

• aplikantów I roku;
  • osoby, które:

– są zainteresowane prawem cywilnym, karnym, gospodarczym, a także postępowaniem cywilnym i karnym;
– znają biegle język angielski (mile widziana znajomość innych języków obcych);

– potrafią budować relacje i chętnie pracują w zespole;
– znajdują innowacyjne, kreatywne i praktyczne rozwiązania;

– chcą się uczyć.

Dlaczego warto?

• Masz szansę zdobyć doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej w projektach dla klientów z różnych sektorów gospodarki, zarówno dużych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw.

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową;
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu;
  • możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem systemu, dostępnego pod adresem: https://pwc.wd3.myworkdayjobs.com/Global_Campus_Careers/job/Warszawa/Patne-praktyki-w-kancelarii-PwC-Legal_72609WD

Pamiętaj!
Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego CV, otrzymasz od nas mailowe zaproszenie do realizacji testów z języka angielskiego.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja – lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633)  przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.