Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na esej pt.: "Rola adwokatów w życiu społecznym"

Oziemska, Tomowicz i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie poszukuje osób na stanowisko: APLIKANTA ADWOKACKIEGO

Zakres obowiązków:

  • bieżąca, kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym konsultowanie i negocjowanie umów, przygotowanie opinii prawnych, sporządzanie opracowań i analiz;
  • opracowywanie pism procesowych związanych z postępowaniami w sprawach sądowych;
  • wsparcie członków zespołu Kancelarii w związku z realizowanymi projektami;

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w doradztwie prawnym w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, w szczególności w sporządzaniu i negocjowaniu umów w obrocie gospodarczym,
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania oraz kreatywnego i proaktywnego podejścia,
  • umiejętności zarządzania projektami, w tym ustalania i wdrażania właściwych procesów w pracy z klientem i w ramach zespołu,
  • kreatywności,
  • zdolności do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu,
  • odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie prawa budowlanego oraz obsłudze projektów infrastrukturalnych opartych o warunki FIDIC;

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w otoczeniu profesjonalistów;
  • możliwość pracy na rzecz polskich i zagranicznych klientów przy dużych, unikalnych projektach stanowiących merytoryczne wyzwania;
  • możliwość objęcia patronatem.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą Spółką prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z przepisami RODO na adres e-mail:  kancelaria@oiwlegal.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Post wygasa: 09.12.2021