Wydarzenia ORA
09.07.2019 / Oferty zatrudnienia

Ogłoszenie – BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. K.

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. K

poszukuje osoby na stanowisko MŁODSZEGO PRAWNIKA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • merytoryczne wsparcie starszych adwokatów i radców prawnych przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów.

Wymagania:

• status aplikanta;
  • bardzo dobre wyniki w nauce osiągnięte w trakcie studiów;
  • zainteresowanie prawem handlowym oraz cywilnym;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;
  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • zdobyte doświadczenie podczas praktyk w kancelarii będzie dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę, w dobrze zlokalizowanym biurowcu w centrum Warszawy;
  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów;
  • możliwość stałego zatrudnienia.

.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@bsjp.pl

z dopiskiem w tytule: WAR/MŁ.PR.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania  w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z  przyszłymi procesami  rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.”