Wydarzenia ORA

Oferta pracy w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Roberta Ofiara

Kancelaria Adwokacka Adwokata Roberta Ofiara poszukuje do współpracy Aplikanta Adwokackiego II roku prawa.

Główne zadania:

  • sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych,
  • wsparcie Adwokata w bieżącej obsłudze prawnej Klientów Kancelarii,
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych,

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości prawa cywilnego,
  • umiejętności sporządzania pism procesowych,
  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne warunki współpracy, adekwatne do posiadanych umiejętności

Ofertę kierujemy do osób odpowiedzialnych, zaangażowanych i kreatywnych, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

hr@robertofiara.pl

w tytule e-maila prosimy wpisać: Rekrutacja/2019

Dziękujemy za przesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, że:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie adwokat Robert Ofiara prowadzący Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 47 lok. 2. W sprawach dotyczących bezpieczeństwa Twoich danych osobowych można kontaktować się z nami pod adresem e-mail: kancelaria@robertofiara.pl lub telefonicznie pod nr 22 114 94 11.

Podanie danych osobowych w aplikacji na w/w stanowisko w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy z późn. zmianami oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach rekrutacyjnych, będą przechowywane przez czas potrzebny do przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte nie później niż 3 miesiące po zakończonej rekrutacji lub do czasu cofnięcia zgody

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.