Wydarzenia ORA

Oferta pracy FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz

FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy prawnik/junior associate

Opis stanowiska:

  • wsparcie pracy starszych prawników w obsłudze bieżących spraw i transakcji;
  • analiza zagadnień m.in. z zakresu prawa spółek, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa bankowego;
  • bieżąca obsługa klientów, również w języku angielskim.

Wymagania:

  • absolwent studiów prawniczych, rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka będzie dodatkowym atutem;
  • co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej;
  • doświadczenie z zakresu obsługi spółek handlowych;
  • doświadczenie w zakresie obsługi transakcji typu M&A, due diligence;
  • zainteresowania oraz doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej będzie dodatkowym atutem;
  • biegła praktyczna znajomość języka angielskiego – min. poziom C1;
  • wysokie umiejętności pracy w zespole;
  • terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolność do samodzielnego działania; bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • chęć doskonalenia własnych umiejętności i systematycznego poszerzania wiedzy;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole świadczącym usługi dla prestiżowych klientów polskich i międzynarodowych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy merytorycznej z wielu dziedzin prawa;
  • elastyczne godziny pracy umożliwiające udział w zajęciach na aplikacji;

Jeżeli zgadza się Pani/Pan na uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz Sp.k. moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Pełna treść klauzuli dostępna na FKA.pl/kariera