09.02.2021 / Oferty zatrudnienia

OFERTA NA STANOWISKO:  PRAWNIK  W KANCELARII MULTIDYSCYPLINARNEJ ADWOKAT/  DORADCA PODATKOWY

Kancelaria Wyrzykowscy. Janusz i Justyna Wyrzykowscy sp. k. w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:  Prawnika

 

Jakie będą Twoje obowiązki?

Obsługa bezpośrednia klientów w Kancelarii, jak i w siedzibie klienta, kontakt z klientem, przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych, asystowanie przy pracach departamentu prawnego i departamentu ochrony danych osobowych, przygotowanie dokumentacji, sporządzanie opinii prawnych, bieżące śledzenie zmian w przepisach, analiza orzecznictwa.

 

Czego oczekujemy od Ciebie?

Atutem kandydata z pewnością będzie doświadczenie w znajomości przepisów
o ochronie danych osobowych, znajomości unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO); prawo jazdy kat. B; zdolności analitycznego, logicznego myślenia.

 

Co oferujemy?

  • pracę w przyjaznej atmosferze i w młodym zespole;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą kierowniczą: współpraca z adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi.

 

Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem i wymaganiami finansowymi na adres e-mail: rekrutacja@kancelariawyrzykowscy.pl

W tytule maila prosimy wskazać na jakie stanowisko została przesłana aplikacja: PRAWNIK

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania przez nas danych osobowych, zamieszczoną na końcu ogłoszenia.

Jeśli chcesz abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe podczas przyszłych rekrutacji zamieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, przez okres najbliższych 12 miesięcy, przez Kancelarię Wyrzykowscy. Janusz i Justyna Wyrzykowscy sp. k.”

Post wygasa: 09.03.2021