OFERTA NA STANOWISKO:  PRAWNIK – SPECJALIZACJA PODATKI W KANCELARII MULTIDYSCYPLINARNEJ ADWOKAT/ DORADCA PODATKOWY

Kancelaria Wyrzykowscy. Janusz i Justyna Wyrzykowscy sp. k. w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:  Prawnika o specjalizacji podatkowej

Jakie będą Twoje obowiązki?

Obsługa bezpośrednia klientów w Kancelarii, jak i w siedzibie klienta, kontakt z klientem, przeprowadzanie szkoleń z zakresu podatku VAT, asystowanie przy pracach departamentu podatkowego, przygotowanie dokumentacji, sporządzanie opinii prawnych, wniosków o wydanie interpretacji indywidualnej, skarg w postępowaniu administracyjnym, bieżące śledzenie zmian w przepisach, analiza orzecznictwa.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Atutem kandydata z pewnością będzie doświadczenie w znajomości przepisów
podatkowych, zwłaszcza ustawy o podatku od towarów i usług, prawo jazdy kat. B; zdolności analitycznego, logicznego myślenia.

Co oferujemy?

  • pracę w przyjaznej atmosferze i w młodym zespole;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą kierowniczą: współpraca z adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi.

Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem i wymaganiami finansowymi na adres e-mail: rekrutacja@kancelariawyrzykowscy.pl

W tytule maila prosimy wskazać na jakie stanowisko została przesłana aplikacja: PRAWNIK – PODATKI

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania przez nas danych osobowych, zamieszczoną na końcu ogłoszenia.

Jeśli chcesz abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe podczas przyszłych rekrutacji zamieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, przez okres

Post wygasa: 09.03.2021