Wiadomości

Nowak Świrski Legal Business Partners sp.j. szuka aplikanta

Zakres obowiązków:

  1. Kompleksowa obsługa prawna transakcji M&A, w szczególności w zakresie nabywania nieruchomości, w tym:
    • Udział w przygotowaniu struktury prawnej transakcji;
    • Due dilligence, w szczególności w zakresie prawa nieruchomości;
    • Przygotowywanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej;
  2. Bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa korporacyjnego;

Wymagania:

  1. Minimum 4-5 lat doświadczenia w obsłudze prawnej transakcji M&A;
  2. Bardzo dobra znajomość prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych;
  3. Znajomość zagadnień związanych z elektrowniami wiatrowymi i fotowoltaicznymi będzie dodatkowym atutem;
  4. Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  5. Umiejętność pracy w języku angielskim;

Oferujemy:

  1. Bardzo dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole;
  2. Elastyczne godziny pracy;
  3. Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę B2B;
  4. Możliwość rozwoju zawodowego i samodzielność;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro@nowakswirski.pl

Administratorem danych osobowych podanych do celu rekrutacji jest Nowak Świrski Legal Business Partners Sp. j. z siedzibą w Warszawie, z którą można się kontaktować pod adresem biuro@nowakswirski.pl . Podane dane osobowe będą przetwarzane do celu prowadzonej rekrutacji (prawnie usprawiedliwiony interes administratora – art. 6 ust. 1 f) RODO) a po jej zakończeniu – trwale usunięte. Dane nie będą udostępniane. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w rekrutacji.

Kandydatowi przysługuje prawo:

  1. otrzymania informacji o danych administratora, zasadach przetwarzania danych oraz przysługujących mu uprawnieniach;
  2. uzyskania dostępu do danych osobowych;
  3. żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących go danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz
    (z uwzględnieniem celów przetwarzania) żądania uzupełniania niekompletnych danych osobowych;
  4. żądania niezwłocznego usunięcia dotyczących go danych osobowych;
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  6. przenoszenia danych osobowych;
  7. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dotyczących go danych osobowych.