Wiadomości
22.05.2020 / Oferty zatrudnienia

Markiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka sp. j. poszukuje aplikantki (aplikanta)

Markiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka sp. j. – podejmie stałą współpracę w pełnym wymiarze czasu z aplikantką adwokacką (aplikantem adwokackim) I – II roku, posiadającą (posiadającym) doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej i bardzo dobrą znajomością prawa cywilnego i rodzinnego oraz procedury postępowania przed sądami powszechnymi.

Aplikantka (aplikant) będzie wspierał zespół kancelarii w sporządzaniu pism procesowych (pozwów, wniosków), zastępstwie procesowym i prowadzeniu spraw pod nadzorem zespołu kancelarii. Cenimy zaangażowanie, systematyczność i dobre obyczaje.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem legitymacyjnym (przebieg wykształcenia i doświadczenia zawodowego) i krótki list motywacyjny (prosimy o informację o patronacie oraz wskazanie oczekiwanej przez Kandydata propozycją wysokości wynagrodzenia) prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@mssb.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Istnieje z naszej strony możliwość objęcia aplikantki (aplikanta) patronatem i łączenia aplikacji adwokackiej ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego w naszej kancelarii. Preferujemy kandydatki (kandydatów), którym zależy na nawiązaniu z nami dłuższej współpracy.

Dane osobowe zainteresowanych będą przetwarzane przez Kancelarię wyłącznie w celu i czasie realizacji procesu rekrutacji w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Kandydatkę/Kandydata zgody. Wyrażenie zgody jest konieczne do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Kandydatka/Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych, żądania ich poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także wycofania udzielonej zgody.