Wydarzenia ORA

Kulesza & Adamiak Kancelaria Prawna poszukuje zmotywowanego kandydata na stanowisko Prawnik – Junior associate  (aplikant adwokacki)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: obsługa klientów Kancelarii w zakresie:

  • prawa handlowego, obejmującego bieżącą obsługę korporacyjną spółek, w tym sporządzanie, opiniowanie i modyfikowanie umów spółek i wewnętrznych dokumentów korporacyjnych, przeprowadzanie procesów rejestracji zmian w KRS, udział w transakcjach M&A;
  • procesów inwestycyjnych na rynku venture capital, w tym wsparcie starszych prawników w przprowadzaniu prawnego due diligence spółek oraz przygotowywaniu dokumentów transakcyjnych;

Wymagania:

  • roczne doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako in-house;
  • dobra znajomość prawa handlowego oraz prawa cywilnego (obsługa korporacyjna spółek – dokumenty korporacyjne);
  • doświadczenie lub zainteresowanie venture capital oraz transakcjami M&A będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość prawniczego angielskiego w mowie i piśmie;
  • odpowiedzialność, staranność, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w pełnym wymiarze i elastyczne warunki współpracy (możliwość pogodzenia zajęć na aplikacji ze współpracą z Kancelarią);
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach, w tym m.in. w zespole obsługującym procesy inwestycyjne (venture capital, start-up) oraz M&A w spółkach technologicznych;
  • w przypadku zainteresowań w zakresie prawa nowych technologii, możliwość współpracy i rozwoju również w dziale prawa własności intelektualnej;
  • opiekę merytoryczną radcy prawnego lub adwokata;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • kartę Multisport;
  • dogodny dojazd – biuro w bezpośredniej lokalizacji Metro Wilanowska, a od 2020 r. biurowiec w bezpośredniej lokalizacji Metro Centrum Nauki Kopernik.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja@kancelaria.prawna.co do dnia 25 października  2019 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kulesza&Adamiak sp. j. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Kulesza&Adamiak sp. j. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Skrzetuskiego 26, 02-726 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000394097, posiadająca REGON:144397514, NIP: 521-36-14-823. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@kancelaria.prawna.co