Wiadomości
19.07.2022 / Oferty zatrudnienia

Katarzyna Jachacy-Bednarek Dorota Malarecka Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska nawiąże współpracę z aplikantką adwokacką lub aplikantem adwokackim.

Katarzyna Jachacy-Bednarek Dorota Malarecka Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska nawiąże współpracę z aplikantką adwokacką lub aplikantem adwokackim.

 

Kancelaria prowadzi sprawy w szerokim zakresie prawa cywilnego, w tym w szczególności: prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa spadkowego, prawa zobowiązań oraz w ograniczonym zakresie prawa karnego. Zajmujemy się kompleksowo postępowaniami sądowymi w pełnym zakresie, bieżącą obsługą klientów indywidualnych oraz udzielamy porad prawnych. Nasze biuro znajduje się w znakomicie skomunikowanym miejscu, w samym centrum Warszawy. Wiadomości o kancelarii: www.jachacybednarekmalarecka.pl

 

Od kandydatów aplikantów adwokackich wymagamy:

 • znajomości prawa zgodnie z uzyskanym tytułem zawodowym magistra prawa
 • znajomości prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego oraz procedury cywilnej
 • umiejętności analizy akt spraw i sporządzania projektów pism procesowych, komunikacji z klientami
 • zdolności analitycznego myślenia, umiejętności przyswajania wiedzy w krótkim czasie
 • dokładności i sprawności w wykonywaniu zadań i bardzo dobrej organizacji pracy
 • umiejętności pracy w zespole
 • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
 • doświadczenie zawodowe będzie ważnym atutem

 

Oferujemy:

 • pracę w kilkuosobowym zespole w dobrej atmosferze, jesteśmy otwarte na dłuższe okresy współpracy i elastyczny czas pracy (istnieje możliwość uzgodnienia pracy w pełnym zakresie jak i w innym indywidualnie ustalonym, umożliwiamy połączenie pracy z odbywaniem zajęć w ramach szkolenia aplikantów w ORA i innymi)
 • pogłębienie doświadczenia zawodowego i rozwój zawodowy
 • możliwość uzyskania specjalizacji w poszczególnych dziedzinach prawa, którymi zajmuje się zespół kancelarii
 • wynagrodzenie adekwatne do stopnia zaangażowania i osiąganych wyników

 

Oferty prosimy przesyłać do 29 lipca 2022 roku na adresy mailowe: katarzyna.jachacy@adwokatura.pl oraz dorota.malarecka@adwokatura.pl z oznaczeniem: aplikant adwokacki. W ofercie prosimy o wskazanie oczekiwanej kwoty wynagrodzenia miesięcznego brutto przy założeniu świadczenia usługi na podstawie umowy o współpracy i własnej działalności gospodarczej. UWAGA: Prosimy nie przesyłać listów motywacyjnych. Zapewniamy pełną poufność.

Prosimy o zawarcie w CV następującej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Skontaktujemy się z tylko z kandydatami spełniającymi kryteria wewnętrznego wyboru.

 

Post wygasa: 02.09.2022