Kancelaria Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp.k. specjalizująca się w obsłudze transakcyjnej na rynku VC, prawie spółek i prawie handlowym, poszukuje Aplikanta/tki na stanowisko Associate.

Kto: Kancelaria Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp.k.

Kogo: Aplikant/ka adwokacki/a

Gdzie: Warszawa

Poszukujemy osoby:

  • ambitnej, nastawionej na rezultaty, potrafiącej pracować w zespole;
  • biegle posługującej się językiem angielskim;
  • z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w obsłudze korporacyjnej podmiotów prawa handlowego;
  • posiadającej doświadczenie w procesach due diligence;
  • posiadające doświadczenie w doradztwie w transakcjach na rynku VC lub transakcjach M&A;

Zakres obowiązków:

  • doradztwo prawne w szczególności w zakresie transakcji M&A lub na rynku VC;
  • uczestniczenie w badaniach due diligence;
  • obsługa korporacyjna;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
  • Forma współpracy: do ustalenia;
  • Pracę nad bardzo ciekawymi projektami dla najbardziej docenianych startu-upów w Polsce oraz za granicą.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres mailowy: office@thinklegal.pl

Post wygasa: 26.02.2022