Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na esej pt.: "Rola adwokatów w życiu społecznym"

Kancelaria RESIST Rezanko Sitek poszukuje aplikanta adwokackiego do działu prawa karnego i karnego gospodarczego

Warszawa – Śródmieście (Hala Koszyki)

Kancelaria RESIST zaprasza do swojego zespołu aplikantów zainteresowanych zagadnieniami z zakresu prawa karnego i karnego gospodarczego, a także szeroko rozumianego prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, sporów sądowych oraz zarządzania wierzytelnościami.

Opis stanowiska:

  • kontrola terminowości czynności w poszczególnych sprawach prowadzonych przez Kancelarię;
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych;
  • przygotowywanie projektów pism procesowych;
  • kontakt z sądami, urzędami i organami ścigania;
  • wykonywanie innych zadań w związku ze sprawami prowadzonymi przez Kancelarię.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej praktycznej znajomości prawa karnego i karnego gospodarczego;
  • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej;
  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej;
  • umiejętności swobodnego redagowania tekstów prawnych;
  • umiejętności analitycznego myślenia, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • I  lub II roku aplikacji adwokackiej.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i motywacji;
  • współpracę długoterminową;
  • płatny urlop oraz prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym;
  • pracę stacjonarną w biurze mieszczącym się w samym centrum Warszawy;
  • świetną atmosferę oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV (wraz z odpowiednim oświadczeniem dotyczącym wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji) oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@resist.pl do dnia 30 czerwca 2022 roku.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Stanowisko – Aplikant do działu karnego.

Post wygasa: 15.07.2022