Wydarzenia ORA

Kancelaria Radcy Prawnego dr Macieja Zaleskiego poszukuje kandydatów na samodzielne stanowisko: APLIKANT ADWOKACKI

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w zakresie organizacji pracy biura (kontakt telefoniczny z urzędami, sądami, klientami, prowadzenie korespondencji etc);
  • Wsparcie prawników z kancelarii w zakresie dotyczącym prawa cywilnego oraz gospodarczego, w tym w postępowaniach sądowych;
  • Sporządzenie prostych pism i dokumentów, analiza orzecznictwa;
  • dyspozycyjność 4/5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie.

Wymagania:

  • posiadanie statusu aplikanta lub Adwokata
  • mile widziane doświadczenie w zakresie dotyczącym prawa bankowego, spółdzielni mieszkaniowych, ustawy deweloperskiej
  • Umiejętność analizy przepisów prawa oraz formułowanie konkluzji prawnych
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office, Lex;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie usług prawnych świadczonych na rzecz spółek, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych;
  • możliwość doskonalenia zawodowego w zakresie prawnej obsługi spółdzielni mieszkaniowej,
  • możliwość doskonalenia zawodowego w zakresie pozwów „Pseudo frankowych”

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 31 października 2021 roku na adres

 kancelaria@kancelariazaleski.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie praktyk dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. Nr 1000 z póź. zm.)” Kandydaci, którzy zgłosili swoje dokumenty mają prawo dostępu do dotyczących ich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez kandydatów jest dobrowolne.

Post wygasa: 24.10.2021