ORA Warszawa
07.09.2021 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim

Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni poszukuje aplikanta adwokackiego do Praktyki rynków kapitałowych, prawa spółek oraz transakcji M&A.

Wymagania:

• aplikant aplikacji adwokackiej;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie w kancelarii prawnej z zakresu spraw: prawa rynków kapitałowych, prawa spółek handlowych oraz transakcji M&A;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność, staranność i dokładność;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie dokumentacji związanej z emisją papierów wartościowych oraz dopuszczeniem papierów wartościowych do obrotu na rynku regulowanym lub wprowadzeniem papierów wartościowych do obrotu w alternatywnym systemie obrotu NewConnect;
  • bieżąca obsługa prawna emitentów, w tym wsparcie przy wykonywaniu obowiązków informacyjnych;
  • udział w transakcjach M&A, w tym przeprowadzanie badania due diligence;
  • sporządzanie opinii prawnych, opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych.

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę albo umowy o współpracy w pełnym wymiarze godzin;
  • ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV na adres: office@wierzbowski.com, jako temat wiadomości wpisując: Rekrutacja – RYNKI KAPITŁOWE.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Post wygasa: 07.10.2021