Wydarzenia ORA

Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie poszukuje aplikanta adwokackiego do działu postępowań sądowych i arbitrażowych.

Wymagania:

  • status aplikanta;
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie w kancelarii prawnej z zakresu spraw: prawa cywilnego i procedury cywilnej;
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących kredytów frankowych;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność, staranność i dokładność.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych w sprawach sądowych;
  • sporządzanie opinii prawnych, opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych;
  • sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi sprawami;
  • reprezentacja Klientów kancelarii przed sądami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę albo umowy o współpracy w pełnym wymiarze godzin;
  • ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV na adres: office@wierzbowski.com, z dopiskiem: Aplikant – dział procesowy„.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesyłanej ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Post wygasa: 16.12.2021