Doskonalenie zawodowe

Kancelaria prawnicza SGP, działająca od 1998 roku, zatrudni na stałe na stanowisko aplikanta adwokackiego

Kancelaria prawnicza SGP, działająca od 1998 roku, zatrudni na stałe na stanowisko aplikanta adwokackiego.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Gagarina 26.

Wymagania:

Jeśli prawo jest Twoją pasją, a nie życiowym przymusem i chcesz się rozwijać wśród doskonałych prawników, ciekawi Ciebie w szczególności prawo cywilne i gospodarcze, byłeś dobrym studentem co możesz potwierdzić bardzo dobrymi wynikami w nauce – zapraszamy do naszego Zespołu. Szukamy osoby na II lub II roku aplikacji radcowskiej lub adwokackiej, odważnej, otwartej i mądrej. Ważne dla nas jest także abyś miał już praktyczne doświadczenie w pracy prawniczej. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z radcami prawnymi i adwokatami Kancelarii
  • merytoryczna obsługa Klientów
  • przygotowywanie porad, opinii prawnych, pism procesowych
  • kontakt z sądami, komornikami, notariuszami
  • uczestnictwo w rozprawach

Co możemy Ci zaoferować:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w uznanej Kancelarii z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kompetencji i doświadczenia. Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze, w Zespole, który da Ci możliwość szybkiego rozwoju, zdobywania cennych doświadczeń oraz możliwość publikacji  artykułów o tematyce prawnej.

Zgłoszenia raz z CV prosimy wysyłać na adres: zuzanna.kolakowska@sgp.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Siwek Gaczyński & Partners Sp. k. z siedzibą w: ul. Gagarina 26 lok. U6, 00-754 Warszawa (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: sgp@sgp.pl.

Post wygasa: 15.07.2022