ORA Warszawa
06.05.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Prawna WP LAW Woźniccy & Partners poszukuje prawnika oraz aplikanta do podjęcia stałej współpracy

Kancelaria Prawna WP LAW Woźniccy & Partners poszukuje prawnika oraz aplikanta do podjęcia stałej współpracy

  

  • Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

 

Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe. Będziemy wspierać Cię merytorycznie. Zaproponujemy wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.

 

  • Czego oczekujemy? 

 

Abyś był/a dyspozycyjna/y min. 4 dni w tygodniu. Cenimy wysoką kultura osobista, sumienność oraz staranność. Część z naszych klientów pochodzi z zagranicy, dlatego potrzebna będzie znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym. Zdarzają nam się klienci z różnych krajów, dlatego znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

 

  • Czym się będziesz u nas zajmował/a? 

 

Pod nadzorem doświadczonych prawniczek i prawników będziesz sporządzał/a pisma procesowe, będziesz przygotowywał/a researche prawne. Będziesz też kontaktować się z Sądami i Urzędami, czyli wszystko to, co w pracy prawników niezbędne. Zapraszamy osoby, dla których ważny jest solidny warsztat prawniczy i przyjazna atmosfera pracy.

 

 

 

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować na adres: rekrutacja@wplaw.pl, wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, które wykraczają poza dane konieczne dla prowadzenia rekrutacji przez WP LAW Kancelarię Prawną Woźniccy & Partners sp. j., w celu ich przetwarzania w procesie rekrutacji, w celu prowadzenia rekrutacji i na czas jej trwania rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że mogę wycofać swoją zgodę w każdym czasie oraz że wycofanie mojej zgody nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych przed wycofaniem zgody.”

 

Post wygasa: 20.06.2022