Doskonalenie zawodowe
07.04.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria prawna WP LAW Woźniccy & Partners poszukuje aplikantki adwokackiej / aplikanta adwokackiego do współpracy

Kancelaria prawna WP LAW Woźniccy & Partners poszukuje aplikantki adwokackiej / aplikanta adwokackiego do współpracy

 

✓ Dlaczego warto rozpocząć z nami swoją zawodową karierę prawniczą?
Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i poznasz warsztat pracy prawnika. Będziemy wspierać Cię merytorycznie. Zostaniesz objęty patronatem. Zaproponujemy wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.

✓ Czego oczekujemy?
Abyś był/a dyspozycyjna/y min. 4 dni w tygodniu. Cenimy wysoką kulturę osobistą, sumienność oraz staranność. Część z naszych klientów pochodzi z zagranicy lub ma powiązania biznesowe za granicą, dlatego potrzebna będzie znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym. Zdarzają nam się klienci z różnych krajów, dlatego znajomość innych języków oprócz angielskiego będzie dodatkowym atutem.

✓ Czym się będziesz u nas zajmował/a?
Pod nadzorem doświadczonych prawniczek i prawników będziesz sporządzał/a projekty pism procesowych, będziesz przygotowywał/a researche prawne. Będziesz też kontaktować się z Sądami i Urzędami, czyli wszystko to, co w pracy prawników niezbędne. Zapraszamy osoby, dla których ważny jest solidny warsztat prawniczy i przyjazna atmosfera pracy.

 

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować na adres: rekrutacja@wplaw.pl, wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, które wykraczają poza dane konieczne dla prowadzenia rekrutacji przez WP LAW Kancelarię Prawną Woźniccy & Partners sp. j., w celu ich przetwarzania w procesie rekrutacji, w celu prowadzenia rekrutacji i na czas jej trwania rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że mogę wycofać swoją zgodę w każdym czasie oraz że wycofanie mojej zgody nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych przed wycofaniem zgody.”

Post wygasa: 21.05.2022