Wiadomości

Kancelaria Połacieniec & Iwanowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p., której siedziba znajduje się w centrum Warszawy, poszukuje Adwokata.

Forma zatrudnienia: B2B

Wymiar czasu pracy: 2 -4 dni w tygodniu

Wynagrodzenie: 2500-6000 netto

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, wpis na listę adwokatów/radców prawnych;
  • Doświadczenie zawodowe, w tym w szczególności w zakresie prowadzenia spraw sądowych;
  • Bardzo dobra znajomość procedury cywilnej i karnej
  • Bardzo dobra znajomość regulacji związanych z prawem rodzinnym i spadkowym
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Wysoki poziom komunikacji i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność za terminowość realizowanych zadań
  • Sumienność, dokładność i rzetelność
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie bieżących porad i konsultacji prawnych
  • Bezpośrednia i samodzielna obsługa Klientów Kancelarii
  • Reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami
  • Sporządzanie umów, opinii i analiz prawnych

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • Prace przy wielu ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych dla potrzeb procesu rekrutacji) na adres mailowy: p.pietrzak@polacieniec-iwanowski.com.pl

Informujemy, że w związku z przeprowadzaniem rekrutacji będziemy przetwarzać zawarte w zgłoszeniu dane osobowe zgodnie z treścią ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit b i art. 9 ust. 2 lit b). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem danych osobowych jest Połacieniec & Iwanowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p., ul. Żurawia 26 lok. 5B, 00-515 Warszawa zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000449001, Tel./Fax: +48 (22) 628 10 50, adres e-mail: kancelaria@polacieniec-iwanowski.com.pl.

Post wygasa: 28.05.2022