15.10.2021 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Pietrzak Sidor & Wspólnicy nawiąże współpracę  z Aplikantem Adwokackim/Radcowskim

Poszukujemy!

Kogo?

Osoby:

• odbywającej aplikację adwokacką lub radcowską – preferowany 1 rok aplikacji,
  • zainteresowanej prawem cywilnym materialnym i procesowym
  • ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie – będzie to dodatkowym atutem

Doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny będzie dodatkowym atutem

Dlaczego poszukujemy?

Potrzebujemy wsparcia przy:

• kompleksowej obsłudze postępowań sądowych i administracyjnych, w tym przygotowywaniu pism procesowych pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego oraz reprezentacji Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji;
  • bieżącej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, w tym przygotowywaniu i negocjowaniu umów oraz dokumentów korporacyjnych pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego

Dlaczego warto aplikować?

• zdobędziesz umiejętności i doświadczenie z zakresu spraw cywilnych, w tym również rzadko praktykowanych, wyspecjalizowanych obszarów;
  • gwarantujemy różnorodność – szeroki zakres tematyczny prowadzonych spraw;
  • pracujemy w młodym i bardzo doświadczonym zespole;
  • pracujemy w zespole na zasadach partnerskiej współpracy;
  • będziesz mieć możliwość rozwijania biegłości w zakresie Legal English i codziennego kontaktu z językiem angielskim;
  • zapewniamy wsparcie merytoryczne i możliwość objęcia patronatem przez wybranego adwokata, jak również wewnętrzne szkolenia umożliwiające dzielenie się wiedzą.

Ponadto zapewniamy pakiet medyczny oraz możliwość skorzystania z programu Multisport.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz – ewentualnie – listu motywacyjnego na adres e-mail: aplikant@pietrzaksidor.pl do dnia 30 października 2021.

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pietrzak Sidor & Wspólnicy sp. j. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

RODO

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pietrzak Sidor & Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie (02-567) przy ul. Sandomierskiej 8 lok. 5.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, adres email: rodo@pietrzaksidor.pl
  3. Administrator danych osobowych przetwarza Pana/Pani dane na postawie obowiązujących przepisów prawa.
  4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  6. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.