27.07.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Pietrzak Sidor & Wspólnicy nawiąże współpracę z Aplikantem Adwokackim/Radcowskim

Kancelaria Pietrzak Sidor & Wspólnicy nawiąże współpracę
z Aplikantem Adwokackim/Radcowskim

 

Kancelaria Pietrzak Sidor & Wspólnicy powstała w 2007 roku. Obecnie zespół Kancelarii to ponad dwudziestu prawników, zajmujących się zagadnieniami z różnych dziedzin prawa, m.in. z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, karnego oraz zagadnieniami dot. praw człowieka.

 

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną Klientów korporacyjnych oraz indywidualnych. Prawnicy doradzają w podejmowaniu decyzji biznesowych, ale przede wszystkim reprezentują Klientów w procesach sądowych. W uzasadnionych przypadkach Kancelaria świadczy także pomoc na zasadzie pro bono.

 

Kogo poszukujemy ?

 

Osoby:

 

 • podchodzącej do egzaminu na aplikację adwokacką lub radcowską w tym roku lub odbywającej aplikację adwokacką lub radcowską – preferowany 1 rok aplikacji
 • zainteresowanej prawem cywilnym materialnym i procesowym
 • ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie

 

Doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny będzie dodatkowym atutem.

 

Potrzebujemy wsparcia przy:

 • kompleksowej obsłudze postępowań sądowych i administracyjnych, w tym przygotowywaniu pism procesowych pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego oraz reprezentacji Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji
 • bieżącej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, w tym przygotowywaniu i negocjowaniu umów oraz dokumentów korporacyjnych pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego

 

Dlaczego warto aplikować ?

 • zdobędziesz umiejętności i doświadczenie z zakresu spraw cywilnych
 • gwarantujemy szeroki zakres tematyczny prowadzonych spraw
 • pracujemy w zespole na zasadach partnerskiej współpracy
 • zapewniamy wsparcie merytoryczne i możliwość objęcia patronatem przez wybranego adwokata lub radcę prawnego

 

Ponadto zapewniamy możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz programu Multisport.

 

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz – ewentualnie – listu motywacyjnego na adres e-mail: aplikant@pietrzaksidor.pl do dnia 8 sierpnia 2022 r.

 

Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pietrzak Sidor & Wspólnicy sp. j. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 

RODO

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pietrzak Sidor & Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie (02-567) przy ul. Sandomierskiej 8 lok. 5.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, adres email: rodo@pietrzaksidor.pl 
 3. Administrator danych osobowych przetwarza Pana/Pani dane na postawie obowiązujących przepisów prawa.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego.
 6. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

 

Post wygasa: 10.09.2022