25.07.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Mazur i Wspólnicy nawiąże stałą, długofalową współpracę z aplikantami adwokackimi

W związku z dynamicznym rozwojem praktyki procesowej Kancelaria Mazur i Wspólnicy nawiąże stałą, długofalową współpracę z aplikantami adwokackimi (praca w siedzibie Kancelarii przy Al. Róż 12 w Warszawie [dzielnica ambasad, obok Ministerstwa Sprawiedliwości]).

 

Nasze oczekiwania:

– rozpoczęta aplikacja adwokacka,

– znakomita organizacja pracy,

– odpowiedzialność i gotowość do uczenia się pod kierownictwem adwokata,

– preferowane: doświadczenie na sali sądowej, szczególnie w sporach z sektorem finansowym, ubezpieczeniowym i pochodnymi.

 

Co możesz zyskać?

– atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy i znakomitą atmosferę „na pokładzie”,

– możliwość zmierzenia się ze strategiami procesowymi kilkudziesięciu najlepszych Kancelarii w kraju, które reprezentują w sądach naszych oponentów,

– żywą znajomość procesu cywilnego, z przebogatym zakresem zagadnień procesowych i niezliczonymi wybiegami taktycznymi i procesowymi naszych przeciwników,

– udział w „brainstormach” zespołu mecenasów w kwestiach materialnoprawnych, których jest bez liku,

– możliwość doskonalenia warsztatu pisarskiego, szczególnie w pismach procesowych (repliki, pełne spektrum środków zaskarżenia, zmagania z przeciwnikiem po zakończonych procesach i wiele, wiele innych).

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@mazuriwspolnicy.pl, wraz ze stosowną zgodą wynikającą z RODO.

 

Skontaktujemy się, rzecz jasna, z wybranymi Kandydatkami i Kandydatami.

 

Post wygasa: 08.09.2022