Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie

Kancelaria Legalden poszukuje pracowników.

Jesteśmy młodą kancelarią, która już stała się liderem w obsłudze NGO-sów. Dla innych kancelarii organizacje pozarządowe są jedynie kolejnym klientem. Dla nas stanowią sens naszych działań i tę część naszej pracy, która sprawia nam największą satysfakcję. Wg ngo.pl jesteśmy kancelarią obsługującą najwięcej NGO w Polsce.

Poza obsługą organizacji porządkowych wspieramy też przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: http://legalden.pl/, https://www.facebook.com/LegalDen/, https://uslugi.ngo.pl/293713-legalden-jacek-olejarz.html

Szukamy prawników, którzy chcą, żeby ich praca miała sens.

Zakres obowiązków:
– samodzielne prowadzenie nowych klientów
– przygotowywanie i opiniowanie umów
– sporządzanie pism procesowych
– odpowiadanie na pytania klientów i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów
– udział w spotkaniach
– zakładanie organizacji
– i wszystko inne co wiąże się z obsługą prawną

Nasze wymagania:
– ukończone studia prawnicze, mile widziany status aplikanta lub ukończona aplikacja
– doświadczenie w tworzeniu i analizowaniu umów gospodarczych
– chęć działania na rzecz organizacji pozarządowych
– mile widziane doświadczenie w pracy dla NGO

Oferujemy:
– pracę, która ma znaczenie
– brak rutyny – ciekawe i zróżnicowane zadania
– pracę w szybko rozwijającej się kancelarii
– zespołową atmosferę
– pracę w biurowcu z dobrym dojazdem (metro Politechnika)
– współpracę z fajnymi klientami
– udział w zmianie świata na lepszy 🙂

Post wygasa: 21.05.2022