Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie

Kancelaria Lach Janas Biernat z siedzibą w Warszawie (Śródmieście) poszukuje aplikantów adwokackich.

Opis stanowiska:

  • Współpraca z adwokatami Kancelarii,
  • Sporządzanie pism procesowych,
  • Merytoryczna obsługa Klientów Kancelarii,
  • Kontakt z Klientami i udział w spotkaniach,
  • Uczestnictwo w rozprawach sądowych/mediacjach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Statusu aplikanta adwokackiego I lub II roku,
  • Zaangażowania,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami,
  • Bardzo dobrej znajomości prawa procesowego,
  • Doświadczenia w bezpośrednich kontaktach z klientami.

Oferujemy:

  • Możliwość aktywnego rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń,
  • Stałą współpracę,
  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole,
  • Czas pracy uwzględniający obowiązki na aplikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV w terminie do 31 stycznia 2022 roku na adres mailowy: sekretariat@warecka.pl

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Post wygasa: 26.02.2022