Wydarzenia ORA

Kancelaria JSLegal poszukuje osoby na stanowisko Junior Associate do działu Litigation

OD KANDYDATKI/KANDYDATA OCZEKUJEMY:

* Ukończonych studiów prawniczych,
* Rozpoczętej aplikacji adwokackiej bądź radcowskiej (też od 1.01.2020),
* Przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej,
* Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (z uwzględnieniem terminologii prawniczej) w mowie i piśmie,
* Zainteresowania co najmniej jedną z wymienionych dziedzin: prawo i procedura karna, prawo i procedura cywilna, arbitraż, prawo pracy,
* Kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań,
* Umiejętności organizacji własnej pracy,
* Umiejętności pracy w zespole,
* Wysokiej kultury osobistej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Wsparcie adwokatów i radców prawnych,
* Przygotowanie projektów pism procesowych i kontakt z sądami, prokuraturami i innymi organami,
* Zastępstwo adwokatów i radców prawnych w trakcie czynności sądowych,
* Przygotowanie analiz prawnych,
* Bieżące doradztwo w zakresie działalności gospodarczej klientów kancelarii.

OFERUJEMY:

* Pracę nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów,
* Wynagrodzenie rynkowe adekwatne do posiadanego doświadczenia,
* Możliwość nawiązania stałej współpracy po okresie próbnym,
* Niepowtarzalną atmosferę,
* Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@jslegal.pl mailto: rekrutacja@jslegal.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Litigation”. Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Jankowski, Stroiński i Partnerzy JSLegal Adwokacką Spółkę Partnerską z siedzibą w Warszawie w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.