21.04.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Graś i Wspólnicy sp.k. poszukuje do współpracy aplikanta adwokackiego I, II lub III roku.

Kancelaria Graś i Wspólnicy oferuje kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych dostosowaną do złożonych i dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Doradzamy i wspieramy Klientów we wszystkich fazach postępowań karnych, administracyjnych, cywilnych, gospodarczych, podatkowych, nieruchomościowych, rodzinnych, restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Zakres obowiązków:
 doradztwo w sprawach cywilnych,
 doradztwo dla podmiotów gospodarczych, rozwiązywanie bieżących problemów prawnych,
 sporządzanie umów, w szczególności umów o roboty budowlane i umów dostawy,
 sporządzanie analiz i opinii prawnych z różnych dziedzin prawa,
 zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie całej Polski,
 prowadzenie postępowań, w tym zastępstwo procesowe oraz sporządzanie pism procesowych.

Wymagania:
 status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego I, II lub III roku,
 bardzo dobra znajomość prawa cywilnego,
 dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prawie ochrony danych osobowych, RODO lub związanym z AML,
 doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny będzie dodatkowym atutem
 znajomość LEX lub Legalis
 bardzo dobra organizacja czasu pracy,
 komunikatywność,
 zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu.

 zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy z uwzględnieniem zajęć na aplikacji
 rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych praktyków,
 udział w ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa,
 dużą samodzielność w działaniu,
 dobrą lokalizację – 3 minuty od metra Marymont,
 owocowe wtorki,
 przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz spotkania integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
m.grosicki@kglegal.pl

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Administratorem Danych Osobowych jest Graś i Wspólnicy sp. k., ul. Bieniewicka 26, 01-632 Warszawa (NIP: 5252531455). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego oraz w przypadku wyrażenia zgody, na przyszłe cele rekrutacyjne. W każdej chwili możliwe jest wycofanie tej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Kontakt z Administratorem danych możliwy jest przez e-mail: biuro@kglegal.pl.
Jeżeli Pani/Pan chce abyśmy mogli wykorzystać przesłaną aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o wstawienie poniższej zgody do treści załączonego CV
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Graś i Wspólnicy sp. k., NIP: 5252531455 w celu prowadzonej obecnie rekrutacji jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Post wygasa: 04.06.2022