ORA Warszawa

Kancelaria Graś i Wspólnicy sp.k. poszukuje Aplikanta adwokackiego lub aplikanta radcowskiego I lub II roku

Zakres obowiązków:

1)     doradztwo w sprawach karnych gospodarczych w tym karnoskarbowych,

2)     doradztwo dla podmiotów gospodarczych, rozwiązywanie bieżących problemów prawnych;

3)     sporządzanie umów, w szczególności umów o roboty budowlane i umów dostawy,

4)     sporządzanie analiz i opinii prawnych z różnych dziedzin prawa,

5)     zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie całej Polski

6)     prowadzenie postępowań, w tym zastępstwo procesowe oraz sporządzanie pism procesowych,

Wymagania:

1)     status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego I lub II roku,

2)     bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, karnego oraz procedury administracyjnej,

3)     dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prawie ochrony danych osobowych, RODO lub związanych z AML,

4)     znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i poczty elektronicznej,

5)     bardzo dobra organizacja czasu pracy,

6)     wysoka kultura osobista,

7)     zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu,

8)     dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

1)     rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych praktyków,

2)     pracę w młodym i dynamicznym zespole,

3)     możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kwalifikacji,

4)     dużą samodzielność w działaniu,

5)     współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia

CV prosimy kierować na maila m.grosicki@kglegal.pl

Post wygasa: 04.11.2021