Wydarzenia ORA

Kancelaria FGGK Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp. p. poszukuje aplikanta adwokackiego

Opis stanowiska:

– przygotowywanie pism procesowych,

– reprezentowanie klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych,

– wsparcie merytoryczne innych członków zespołu, w związku z realizowanymi zadaniami.

Wymagania:

– aplikant I lub II roku aplikacji adwokackiej,

– znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz administracyjnego,

– dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność, dyspozycyjność,

– przynajmniej średniozaawansowana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

– zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,

– pracę w przyjaznej atmosferze oraz opiekę doświadczonych prawników,

– możliwość aktywnego rozwoju zawodowego w wielu dziedzinach prawa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz poniższą klauzulą na adres e-mail: majcher@fggk.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz formularzu rekrutacyjnym, np. w postaci imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, itp.) w celu udziału w procesie rekrutacji prowadzonej przez Kancelarię FGGK Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie.