12.07.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria FGGK Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp. p. poszukuje aplikanta adwokackiego I roku

Kto: Kancelaria FGGK Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Gdzie: w głównej mierze praca zdalna oraz delegacje na terenie całego kraju, rzadziej w siedzibie Kancelarii na Mokotowie.

Opis stanowiska:

– przygotowywanie projektów pism procesowych, w tym analiza także dokumentów, orzecznictwa, piśmiennictwa pod kątem rozwiązywania problemów prawnych,

– zastępowanie klientów Kancelarii w postępowaniach przed organami ścigania, sądami, organami administracji publicznej na terenie całego kraju,

– wykonywanie fotokopii akt na terenie całego kraju,

– nadzorowanie terminów procesowych,

– wsparcie członków zespołu w związku z realizowanymi projektami.

Wymagania:

– aplikant I roku aplikacji adwokackiej,

– znajomość zagadnień głównie z zakresu prawa karnego, dodatkowym atutem będzie znajomość prawa cywilnego oraz administracyjnego,

– dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, skrupulatność, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

– prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

– przynajmniej średniozaawansowana znajomość języka angielskiego.

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– preferowane zatrudnienie – B2B,

– pracę w przyjaznej atmosferze oraz opiekę doświadczonych prawników,

– możliwość aktywnego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz poniższą klauzulą na adres e-mail: kapczynska@fggk.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz formularzu rekrutacyjnym, np. w postaci imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, itp.) w celu udziału w procesie rekrutacji prowadzonej przez Kancelarię FGGK Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Post wygasa: 26.08.2022