Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na esej pt.: "Rola adwokatów w życiu społecznym"
18.07.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria DRZEWIECKI, TOMASZEK i WSPÓLNICY do biura w Warszawie poszukuje APLIKANTA II roku W ZESPOLE PROCESOWYM

Kancelaria DRZEWIECKI, TOMASZEK i WSPÓLNICY do biura w Warszawie poszukuje

 APLIKANTA II roku W ZESPOLE PROCESOWYM

 

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in. doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii, w tym prowadzenie postępowań sądowych, reprezentowanie konsumentów przed sądami, sporządzanie pism procesowych oraz niezbędnej dokumentacji.

 

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • roczne doświadczenie pracy w kancelarii prawnej w zakresie samodzielnego prowadzenie sporów sądowych (w tym przeciwko bankom i instytucjom bankowym).
  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz zdolności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu i przy złożonych projektach
  • samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

 

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie ciekawych projektów
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku, w renomowanej Kancelarii Prawnej
  • współpraca B2B ( możliwość korzystania z karty Multisport oraz opieki medycznej)

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@dt.com.pl

  • Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę*:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k. („DTW”) z siedzibą przy ul. Belwederskiej 23, 00-761 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest DTW a dane te przetwarzane będą przez DTW dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, przeniesienia, usunięcia, złożenia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.”

  • Aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści będą przez DTW usuwane.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w przyszłym procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k. („DTW”) z siedzibą przy ul. Belwederskiej 23, 00-761 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w DTW, w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone.”

* Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. Zgody mogą być w każdym momencie cofnięte, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed ich cofnięciem. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@dt.com.pl

Post wygasa: 01.09.2022