Wydarzenia ORA

Kancelaria DPPA Legal poszukuje APLIKANTA I lub II roku aplikacji

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii DPPA Legal poszukujemy APLIKANTA I lub II roku aplikacji.
WYMAGANIA:
 Aplikant/aplikantka I lub II roku
 Język angielski – zaawansowany
 Znajomość pakietu MS Office
 Umiejętność pracy w zespole
 Zdolność analitycznego myślenia oraz formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy w mowie i piśmie
 Sumienność oraz pełne zaangażowanie w pracy
 Dokładność oraz samodzielność w działaniu
 Dobra organizacja czasu pracy
 Wysoka kultura osobista
 Zainteresowanie prawem cywilnym
 Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale będzie ono niewątpliwym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Wsparcie radców prawnych, adwokatów oraz partnerów w bieżących projektach
 Udział w realizacji bieżących projektów doradczych
 Interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków
 Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji podatkowej

OFERUJEMY:
 Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się kancelarii, w tym pogłębionego doświadczenia z zakresu prawa nieruchomości
 Pracę przy realizacji projektów dla znaczących lokalnych i międzynarodowych klientów
 Pracę w zespole doświadczonych radców prawnych i adwokatów
 Kartę Multisport

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@dppa.eu
Nr tel.: 22 378 17 00